Юний спортсмен з Тернопільщини здобув “срібло” на Кубку України зі змішаних бойових мистецтв

17 жовтня 2024 р. 11:40

В Ужгороді відбувся Кубок України зі змішаних бойових мистецтв, де взяв участь спортсмен з Чорткова Олександр Байрак.

За перемогу на спортивній арені комплексу «Золота гора» змагались представники команд більш ніж 10 областей України, усього понад 300 учасників.

Про це повідомили у Чортківській міській раді.

Змагання були відбірковими: найсильніші спортсмени-переможці у своїх вагових та вікових групах представлятимуть Україну на чемпіонату світу GAMMA, який відбудеться в Індонезії в грудні цього року. У підсумку наш Сашко у віковій категорії «12-13 р.» та ваговій категорії «до 42 кг» виборов друге – срібне – місце, – кажуть у міській раді.

Джерело: soroka.ternopil.ua