З полону після понад двох років неволі повернувся військовий з Тернопільщини

06 червня 2026 р. 15:51

06 червня 2026 р. 15:51


6 червня відбувся 75-й обмін полоненими. З російської неволі повернулися 185 захисників України. Серед них — наш земляк, мешканець села Підгороднє Олександр Ремпа.

Про радісну новину повідомляє Підгороднянська об’єднана територіальна громада.

Олександр перебував у полоні з 14 грудня 2023 року. Понад два роки тривоги, надії та щоденних молитов — і ось цей щасливий день настав! Ми вірили, чекали і дочекалися!

З полону після понад двох років неволі повернувся військовий з Тернопільщини

Низький уклін нашому Захиснику за мужність, незламність та витримку. Бажаємо Олександру якнайшвидшого відновлення, сил та міцного здоров’я поруч із рідними.Дякуємо всім, хто наближає повернення наших людей додому. Чекаємо на кожного і кожну, хто досі залишається в полоні. Слава Україні!, – йдеться в повідмоленні Підгороднянської сільської ради.

Героям Слава!

З полону після понад двох років неволі повернувся військовий з Тернопільщини

З полону після понад двох років неволі повернувся військовий з Тернопільщини

Джерело: www.gazeta1.com