вологість:
тиск:
вітер:
З полону після понад двох років неволі повернувся військовий з Тернопільщини
6 червня відбувся 75-й обмін полоненими. З російської неволі повернулися 185 захисників України. Серед них — наш земляк, мешканець села Підгороднє Олександр Ремпа.
Про радісну новину повідомляє Підгороднянська об’єднана територіальна громада.
Олександр перебував у полоні з 14 грудня 2023 року. Понад два роки тривоги, надії та щоденних молитов — і ось цей щасливий день настав! Ми вірили, чекали і дочекалися!
Низький уклін нашому Захиснику за мужність, незламність та витримку. Бажаємо Олександру якнайшвидшого відновлення, сил та міцного здоров’я поруч із рідними.Дякуємо всім, хто наближає повернення наших людей додому. Чекаємо на кожного і кожну, хто досі залишається в полоні. Слава Україні!, – йдеться в повідмоленні Підгороднянської сільської ради.
Героям Слава!
Джерело: www.gazeta1.com
Новини рубріки
На Тернопільщині підбили підсумки конкурсу «Золотий Фліпчарт-2026»
25 червня 2026 р. 17:12
Безкоштовне харчування у школах Золотопотіцької громади
25 червня 2026 р. 17:11