вологість:
тиск:
вітер:
Поблизу Тернополя зіткнулися два авто: є потерпілі
10 червня жителька Івано-Франківська, керуючи Skoda Octavia, не обрала безпечної дистанції та допустила зіткнення з автомобілем Nissan Qashqai, який рухався попереду.
«У результаті удару до лікарні потрапили по двоє пасажирів з кожного авто. Серед потерпілих – неповнолітній», - зазначили у поліції Тернопільської області.
За даним фактом слідчі відкрили провадження відповідно до частини 1 статті 286 Кримінального кодексу України.
У всіх учасників ДТП взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю.
Поліцейські встановлюють обставини автопригоди.
Джерело: ternopoliany.te.ua
Новини рубріки
У Великогаївській громаді облаштовують три унікальні святині
24 червня 2026 р. 18:32
під час купання у Тернопільському ставу втопилася 15-річна дівчина
24 червня 2026 р. 18:32
Трансформація гуманітарної освіти в Україні під час війни
24 червня 2026 р. 18:23