Грошовими преміями за високі результати НМТ відзначать випускників Чортківської громади

22 червня 2026 р. 10:15

22 червня 2026 р. 10:15


Фото Чортківської міської ради

Грошові винагороди від шести до 10 тисяч гривень отримають випускники закладів загальної середньої освіти Чортківської громади, які досягли високих результатів за підсумками складання Національного мультипредметного тесту (НМТ).

Про це повідомили в Чортківській міській раді.

Виплати у розмірі 10 000 гривень отримають випускники, які:

  • за результатами НМТ отримали 181 бал і вище з усіх трьох обовʼязкових предметів та додаткового предмета (разом 4 результати);
  • Не навчалися за екстернатною формою.

Виплати у розмірі 8 000 грн отримають випускники, які:

  • отримали 176 балів і вище лише з двох предметів, а з двох інших отримали результат у межах 171 -176 балів, що відповідає оцінці «9» або ж отримали 176 балів і вище з трьох предметів, а з одного отримали результат у межах 171-176 балів, що відповідає оцінці «9»;
  • Не навчалися за екстернатною формою.

Виплати у розмірі 6 000 грн отримають випускники, які:

  • отримали 175 балів і вище з одного предмету, а з трьох інших отримали результат у межах 167-174 балів, що відповідає оцінці «9»;
  • Не навчалися за екстернатною формою.

Підставою для виплати є: підтверджені офіційні результати НМТ.

Окрім того, випускники шкіл, які наберуть 185 балів і вище з кожного предмета НМТ, отримають щомісячну президентську стипендію у розмірі 10 тисяч гривень. Умовою для отримання таких виплат є зарахування та навчання в українському закладі вищої освіти. Стипендія буде виплачуватись протягом усього першого року навчання у виші.

У міській раді просять звернути увагу, що свідоцтва з відзнакою видають на підставі результатів річного оцінювання, а не результатів НМТ.

Грошовими преміями за високі результати НМТ відзначать випускників Чортківської громади

Джерело: te.20minut.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua