вологість:
тиск:
вітер:
Золото на міжнародному турнірі з регбі здобув спортсмен з Кременеччини у складі збірної України
Вихованець Кременецької ДЮСШ Владислав Садовський у складі збірної України U16 став переможцем престижного міжнародного турніру United World Games.
Змагання відбулися в Австрії. Українська команда впевнено пройшла турнірну дистанцію, здобувши перемоги у всіх матчах та заслужено виборовши золоті нагороди, поділилися у Кременецькій ДЮСШ ім. Андрія Пушкаря.
«Для Владислава це не просто чергова медаль. Це результат багатьох років наполегливої праці, сотень тренувань, характеру, сили волі та любові до регбі. Кожен його успіх — це підтвердження того, що великі досягнення приходять до тих, хто щодня працює над собою та не боїться ставити перед собою високі цілі. Такі спортсмени є справжньою гордістю нашого міста та прикладом для молодших регбістів, які тільки починають свій спортивний шлях», - поділилися у ДЮСШ.
Додамо, що у складі збірної України U16 виступає ще один вихованець Кременецької ДЮСШ —Роман Присяжнюк. Сьогодні він представляє Львів, але свої перші кроки в регбі робив саме у Кременці.
Джерело: ternopoliany.te.ua
Новини рубріки
Видання «20 хвилин» вкотре потрапило на мапу рекомендованих медіа в Україні
22 червня 2026 р. 16:26
Перші з 44: у Тернополі на маршрути виїхали нові тролейбуси «Електрон» (відео)
22 червня 2026 р. 16:22
Виконуючи бойове завдання, загинув тернополянин
22 червня 2026 р. 16:22