вологість:
тиск:
вітер:
Збитки довкіллю на Тернопільщині перевищили 1,2 млн грн: керівнику повідомлено про підозру
На Тернопільщині керівника одного з комунальних підприємств підозрюють у порушенні правил охорони вод, що спричинило значну шкоду довкіллю.
За даними слідства, упродовж 2023 року та до теперішнього часу стічні води без належного очищення скидалися у річку Збруч. Це призвело до забруднення поверхневих вод та завдало збитків довкіллю на понад 1,2 млн грн.
Слідчі поліції повідомили 58-річному посадовцю про підозру за ч. 1 ст. 242 КК України. Санкція статті передбачає штраф, заборону обіймати певні посади або обмеження волі до п’яти років.
Процесуальне керівництво здійснює Теребовлянська окружна прокуратура.
Джерело: galas.te.ua
Новини рубріки
У Тернополі затримали чоловіка, який жорстоко побив знайомого в парку
22 червня 2026 р. 16:55
У Тернополі на маршрути вийшли п’ять нових тролейбусів «Електрон»
22 червня 2026 р. 16:55
Чи безпечно купатися в Тернополі на пляжах «Циганка» та «Дальній пляж»
22 червня 2026 р. 16:50