вологість:
тиск:
вітер:
Бійка в парку «Здоров’я» закінчилася лікарнею: у Тернополі чоловік отримав тяжкі травми
У Тернополі в парку «Здоров’я» конфлікт між двома чоловіками переріс у бійку та завершився госпіталізацією одного з учасників.
Деталі повідомляє поліція Тернопільщини.
До співробітників Тернопільського районного управління поліції надійшло повідомлення про бійку в парку «Здоров’я». На місці події правоохоронці встановили, що конфлікт виник між двома чоловіками — 50-річним жителем Тернополя та 38-річним уродженцем Полтавської області, які разом розпивали алкогольні напої. Словесна суперечка переросла у бійку, під час якої уродженець Полтавщини наніс потерпілому кілька ударів руками та ногами в ділянку голови.
Тернополянина з травмами госпіталізували до лікарні Правоохоронці затримали 38-річного фігуранта відповідно до ст. 208 КПК України.
За даним фактом слідчі поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження). Вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу - тримання під вартою.
Триває досудове розслідування.
Рекомендуємо прочитати:
У Підгородньому кілер розстріляв чоловіка в авто: суд виніс вирок нападнику
Джерело: te.20minut.ua
Новини рубріки
У Тернополі затримали чоловіка, який жорстоко побив знайомого в парку
22 червня 2026 р. 16:55
У Тернополі на маршрути вийшли п’ять нових тролейбусів «Електрон»
22 червня 2026 р. 16:55
Чи безпечно купатися в Тернополі на пляжах «Циганка» та «Дальній пляж»
22 червня 2026 р. 16:50