Бійка в парку «Здоров’я» закінчилася лікарнею: у Тернополі чоловік отримав тяжкі травми

22 червня 2026 р. 15:58

22 червня 2026 р. 15:58


Фото поліції

У Тернополі в парку «Здоров’я» конфлікт між двома чоловіками переріс у бійку та завершився госпіталізацією одного з учасників.

Деталі повідомляє поліція Тернопільщини.

До співробітників Тернопільського районного управління поліції надійшло повідомлення про бійку в парку «Здоров’я». На місці події правоохоронці встановили, що конфлікт виник між двома чоловіками — 50-річним жителем Тернополя та 38-річним уродженцем Полтавської області, які разом розпивали алкогольні напої. Словесна суперечка переросла у бійку, під час якої уродженець Полтавщини наніс потерпілому кілька ударів руками та ногами в ділянку голови.

Тернополянина з травмами госпіталізували до лікарні Правоохоронці затримали 38-річного фігуранта відповідно до ст. 208 КПК України.

За даним фактом слідчі поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження). Вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу - тримання під вартою.

Триває досудове розслідування.

Рекомендуємо прочитати:

У Підгородньому кілер розстріляв чоловіка в авто: суд виніс вирок нападнику


Бійка в парку «Здоров’я» закінчилася лікарнею: у Тернополі чоловік отримав тяжкі травми

Джерело: te.20minut.ua