вологість:
тиск:
вітер:
Перші з 44: у Тернополі на маршрути виїхали нові тролейбуси «Електрон» (відео)
Про це повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.
Чотири нові тролейбуси вийшли на маршрут №10, ще один обслуговує маршрут №2.
За словами міського голови, це лише початок масштабного оновлення громадського транспорту міста. До кінця 2026 року Тернопіль планує отримати ще 17 нових тролейбусів, а загалом протягом двох років парк поповнять 44 машини.
«П'ять тролейбусів – уже тут. 17 – до кінця цього року. 44 – за два роки», – зазначив Сергій Надал.
Усі нові тролейбуси є низькопідлоговими та обладнані пандусами для людей з інвалідністю, батьків із дитячими візками та інших маломобільних пасажирів.
У міській раді наголошують, що оновлення транспорту має зробити громадські перевезення комфортнішими та доступнішими для всіх жителів громади.
Джерело: ternopoliany.te.ua
Новини рубріки
Капітан «ФАТ-Вікнини» голом і двома асистами приніс команді перемогу
22 червня 2026 р. 17:22
Кілька секунд до аварії: патрульні показали небезпечні маневри тернопільських водіїв (відео)
22 червня 2026 р. 17:19
За замах на вбивство жителя Тернопільського району кілер отримав 15 років
22 червня 2026 р. 17:01