вологість:
тиск:
вітер:
У Тернополі на маршрути вийшли п’ять нових тролейбусів «Електрон»
22 червня, на міські маршрути виїхали п’ять нових тролейбусів «Електрон». Чотири з них обслуговують маршрут №10, ще один працює на маршруті №2.
Про це повідомили в Тернопільській міській раді.
— Сучасний електротранспорт є низькопідлоговим, має довжину 12 метрів та обладнаний системами кондиціонування і відеоспостереження. Для зручності маломобільних пасажирів транспорт оснащений відкидним трапом для заїзду та виїзду крісел колісних, а також спеціально облаштованими місцями в салоні, — йдеться в повідомленні.
Тролейбуси пройшли попереднє випробування вулицями міста та вже повноцінно працюють на маршрутах, забезпечуючи комфортне перевезення пасажирів. Вони є частиною системного оновлення міського електротранспорту, спрямованого на підвищення якості та доступності громадських перевезень у Тернополі.
Загалом упродовж цього року на вулицях міста з’явиться 17 нових тролейбусів, ще 27 планується отримати наступного року, а також додатково передбачено постачання ще 4 тролейбусів. Таким чином парк електротранспорту Тернополя поповниться 48 сучасними тролейбусами.
Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли , що новий транспорт уже оформили у фірмову міську ліврею.
Також раніше «20 хвилин» писали , що у Тернопільській міській раді відбулося підписання контракту між ТОВ «Завод Електронмаш» концерну «Електрон» (Львів) та КП «Тернопільелектротранс» на постачання для міста 27 нових тролейбусів. Львівське підприємство стало переможцем відповідного тендеру.
У Тернополі курсуватимуть нові тролейбуси «Електрон»
Дірки в сидіннях, бруд і обшарпана підлога: чому на рейсі 22 маршрутка в жахливому стані
Джерело: te.20minut.ua
Новини рубріки
На Тернопільщині через спеку обмежили рух вантажівок
22 червня 2026 р. 17:47
У Тернополі пробіг «Старт до Олімпу» зібрав близько 300 учасників
22 червня 2026 р. 17:23