У Тернополі затримали чоловіка, який жорстоко побив знайомого в парку

22 червня 2026 р. 16:55

22 червня 2026 р. 16:55


У Тернополі поліцейські затримали 38-річного уродженця Полтавської області, якого підозрюють в умисному нанесенні тяжких тілесних ушкоджень місцевому жителю.

Про інцидент, що стався у парку «Здоров’я», правоохоронцям повідомили очевидці.

Конфлікт під час розпивання алкоголю

На місці події поліцейські встановили, що між 50-річним жителем Тернополя та 38-річним уродженцем Полтавщини виник конфлікт під час спільного розпивання алкогольних напоїв.

Словесна суперечка швидко переросла у бійку. За попередніми даними, підозрюваний завдав потерпілому кілька ударів руками та ногами в голову.

У результаті нападу тернополянин отримав серйозні травми та був госпіталізований до медичного закладу.

Підозрюваному загрожує до восьми років ув’язнення

Правоохоронці затримали фігуранта відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України — умисне тяжке тілесне ушкодження.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення чоловікові про підозру та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

За скоєне підозрюваному загрожує до восьми років позбавлення волі.

Досудове розслідування триває.

У Тернополі затримали чоловіка, який жорстоко побив знайомого в парку

Джерело: gazeta-misto.te.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua