вологість:
тиск:
вітер:
У Тернополі пробіг «Старт до Олімпу» зібрав близько 300 учасників
21 червня у Тернополі відбувся легкоатлетичний пробіг «Старт до Олімпу». Захід об’єднав близько 300 учасників різного віку.
Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
— Діти, молодь та дорослі випробували свої сили на дистанціях, підготовлених відповідно до вікових категорій, продемонструвавши витривалість, спортивний дух та прагнення до перемоги, — йдеться в повідомленні.
Зокрема діти до 5 років підкорювали свої перші 360 метрів. Юні тернополяни віком 6-9 років боролись за першість на дистанції 430 метрів. Діти 10-13 років змагались на дистанції 700 метрів. А спортсмени 14 років і старші - довели свою витривалість на дистанції у 3000 метрів.
Окрім легкоатлетичного пробігу, для учасників організували низку спортивних активностей. Зокрема, відбулися турніри з баскетболу 3х3, стрільби з лука, катання на роликах і скейтбордах, а також інші спортивні заходи та майстер-класи.
За підсумками заходу учасників нагородили брендованими пам’ятними медалями, кубками та подарунками від партнерів.
Захід став справжнім святом спорту, активного дозвілля та здорового способу життя, об’єднавши тернополян навколо олімпійських цінностей і любові до фізичної активності.
Джерело: te.20minut.ua
Новини рубріки
Стан стрімко погіршувався: тернопільські медики вдалися до екстреної процедури
22 червня 2026 р. 18:43
Ні снастей, ні грошей: інтернет-шахрай обібрав жителя
22 червня 2026 р. 18:25
Троє випускників з Тернополя отримали 200 балів на НМТ з історії України
22 червня 2026 р. 18:21