вологість:
тиск:
вітер:
Троє випускників з Тернополя отримали 200 балів на НМТ з історії України
Одразу троє випускників тернопільських закладів освіти здобули максимальні 200 балів на Національному мультипредметному тесті з історії України. Найвищі результати продемонстрували учні ліцею №21, школи №22 та школи №4, підтвердивши високий рівень підготовки та знань.
Із високими досягненнями випускників привітали у Тернопільській міській раді.
Зокрема, найвищий бал отримав учень 11-А класу Тернопільського ліцею №21 - спеціалізованої мистецької школи імені Ігоря Герети Назар Турчак. Досягти такого результату йому допомогла вчителька історії Наталія Василівна Насалик.
200 балів на НМТ з історії України також здобула учениця 11-В класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22 Аліна Бермиш.
Максимальний результат показала й учениця 11-А класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Анна Попик.
Такі досягнення є свідченням наполегливої праці, відповідальності, цілеспрямованості та високого рівня знань. Вітаємо учнів та їхніх педагогів із високими результатами та бажаємо успішного вступу, нових звершень, натхнення й реалізації всіх задумів.
Джерело: te.20minut.ua
Новини рубріки
Що сталося після того, як Росія продала Аляску
22 червня 2026 р. 19:17