вологість:
тиск:
вітер:
Стоматологія без бар’єрів: у Чорткові перебудовують вхід до міської поліклініки
У Чортківській громаді тривають роботи зі створення безбар’єрного простору в закладах охорони здоров’я.
Минулого тижня підрядники розпочали масштабну реконструкцію вхідної групи Чортківської міської стоматологічної поліклініки, щоб зробити установу доступною для всіх категорій пацієнтів
.
У межах модернізації будівельники вже провели демонтаж старої плитки на сходах та знизили рівень майданчика перед входом до рівня підлоги внутрішнього коридору установи. Таке конструктивне рішення дозволить забезпечити значно зручніший та безпечніший доступ до будівлі для маломобільних груп населення, людей з інвалідністю та батьків із дитячими візочками. Крім того, проєкт передбачає встановлення нових вхідних дверей, які повністю відповідатимуть сучасним Державним будівельним нормам (ДБН).
Окрему увагу під час будівельних робіт приділяють оновленню елементів інклюзивності . Фахівці суттєво зменшать кут нахилу наявного пандуса для комфортного підйому та змонтують дворівневі поручні на висоті, яка чітко передбачена чинними будівельними стандартами. Представники міської ради наголошують, що забезпечення безперешкодного доступу до медичних послуг є одним із пріоритетних завдань для громади, оскільки кожна людина повинна мати можливість безперешкодно дбати про власне здоров’я.
Джерело: lypa.com.ua
Новини рубріки
Пережила Голодомор і війну: жителька Тернополя відзначила 100-річний ювілей
22 червня 2026 р. 22:11
Ціна довіри: псевдобанкір видурив у 45-річного тернополянина 70 тисяч гривень
22 червня 2026 р. 21:17
У Пужниках на Тернопільщині польські та українці науковці розпочали новий етап пошукових робіт
22 червня 2026 р. 21:14