вологість:
тиск:
вітер:
У ліцеї «Знамення» на Тернопільщині відбулося підсумкове свято «З вдячністю у серці»
У Тернопільському обласному ліцеї «Знамення» відбулося підсумкове святкування Дня Подяки «З вдячністю у серці», яке стало символічним завершенням навчального року. Святкові заходи об’єднали учнів, педагогів, духовенство та гостей навчального закладу, створивши атмосферу вдячності за здобутки, підтримку та спільно пройдений шлях.
Урочистості розпочалися з Архиєрейської Літургії
Свято розпочалося Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ владика Теодор Мартинюк у співслужінні священнослужителів.
Богослужіння відбулося у Малій Базиліці Зарваницької Матері Божої, де учасники спільно молилися та дякували за прожитий навчальний рік.
Відзначили випускниць та підбили підсумки року
Під час урочистої академії присутні згадали найважливіші події навчального року, досягнення ліцею та висловили вдячність усім, хто долучається до розвитку освітнього закладу.
Особливу увагу приділили випускницям, для яких завершення навчання стало початком нового життєвого етапу.
До привітань долучилася директорка департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової адміністрації Ольга Хома, яка побажала молоді успіхів у подальшому навчанні та реалізації своїх мрій.
У ліцеї зазначають, що випускниці залишають стіни закладу не лише зі здобутими знаннями, а й з безцінним досвідом, підтримкою та внутрішньою опорою, які допомагатимуть їм у майбутньому.
Фото: ТОВА
Джерело: gazeta-misto.te.ua
Новини рубріки
У Пужниках на Тернопільщині вдалося ідентифікувати частину ексгумованих останків
23 червня 2026 р. 17:36
14 людей, серед яких дитина, потонули за тиждень на водоймах в Україні
23 червня 2026 р. 17:26
На Тернопільщині оновлюють об’їзний маршрут для вантажівок: що вже зроблено
23 червня 2026 р. 17:17