У Козівській громаді відбувся День донора: кров здали 34 жителі (фото)

23 червня 2026 р. 20:03

23 червня 2026 р. 20:03


У Козівській громаді 23 червня провели День донора. Виїзний забір крові здійснили фахівці Тернопільського обласного центру служби крові на базі КНП «Козівська центральна районна лікарня».

Про це повідомили у Козівській селищній раді.

До благодійної ініціативи долучилися 34 жителі громади. Серед донорів були також працівники Козівської селищної ради.

У громаді наголошують, що донорська кров сьогодні є особливо важливою для поранених військовослужбовців, важкохворих пацієнтів та людей, які потребують невідкладної медичної допомоги.

«Щиро дякуємо кожному, хто долучився до цієї доброї справи. Ваша кров — це чиясь надія, шанс на одужання та врятоване життя», зазначили у селищній раді.

Організатори подякували всім небайдужим жителям громади, які знайшли можливість допомогти тим, хто цього потребує.

728533240_122190347834791855_803494902441292777_n.jpg

729991782_122190347900791855_8201183860853290770_n.jpg

730313554_122190347882791855_359641965754985685_n.jpg

730992708_122190347936791855_7692566275991045434_n.jpg

729003943_1337451965217805_4851918910248960801_n.jpg

У Козівській громаді відбувся День донора: кров здали 34 жителі (фото)

Джерело: ternopoliany.te.ua