Три протоколи та вилучена сітка: результати рейдів рибоохоронців на Тернопільщині

23 червня 2026 р. 20:03

23 червня 2026 р. 20:03


На водоймах Тернопільської області рибоохоронці продовжують контролювати дотримання правил рибальства та природоохоронного законодавства. Упродовж тижня інспектори зафіксували кілька порушень та вилучили заборонене знаряддя лову.

За інформацією Тернопільського рибоохоронного патрулю  у період з 15 по 21 червня державні інспектори склали три протоколи про адміністративні правопорушення за частиною 3 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Також було оформлено акт виявлення та вилучення майна, власника якого не встановлено. Йдеться про одне сітне заборонене знаряддя лову.

У рибоохоронному патрулі нагадали, що на Тернопільщині вже завершилася весняно-літня нерестова заборона, однак рибалки повинні й надалі дотримуватися встановлених правил.

«Нагадуємо, що добова норма вилову на одну особу становить 3 кг риби плюс одна особина, розмір якої перевищує мінімально дозволений для вилову. Дозволяється рибалити вудками та спінінгами всіх видів із загальною кількістю гачків не більше семи на одну особу», – зазначили у Тернопільському рибоохоронному патрулі.

Також рибалкам нагадують про необхідність дотримуватися мінімально дозволених розмірів водних біоресурсів, аби не завдати шкоди рибним запасам водойм.

У відомстві закликають жителів області відповідально ставитися до рибальства та повідомляти про факти браконьєрства на гарячу лінію рибоохоронного патруля.

Три протоколи та вилучена сітка: результати рейдів рибоохоронців на Тернопільщині

Джерело: ternopoliany.te.ua