вологість:
тиск:
вітер:
Три протоколи та вилучена сітка: результати рейдів рибоохоронців на Тернопільщині
За інформацією Тернопільського рибоохоронного патрулю у період з 15 по 21 червня державні інспектори склали три протоколи про адміністративні правопорушення за частиною 3 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Також було оформлено акт виявлення та вилучення майна, власника якого не встановлено. Йдеться про одне сітне заборонене знаряддя лову.
У рибоохоронному патрулі нагадали, що на Тернопільщині вже завершилася весняно-літня нерестова заборона, однак рибалки повинні й надалі дотримуватися встановлених правил.
«Нагадуємо, що добова норма вилову на одну особу становить 3 кг риби плюс одна особина, розмір якої перевищує мінімально дозволений для вилову. Дозволяється рибалити вудками та спінінгами всіх видів із загальною кількістю гачків не більше семи на одну особу», – зазначили у Тернопільському рибоохоронному патрулі.
Також рибалкам нагадують про необхідність дотримуватися мінімально дозволених розмірів водних біоресурсів, аби не завдати шкоди рибним запасам водойм.
У відомстві закликають жителів області відповідально ставитися до рибальства та повідомляти про факти браконьєрства на гарячу лінію рибоохоронного патруля.
Джерело: ternopoliany.te.ua
Новини рубріки
У Тернополі поліцейські зіграли у футбол із сином зниклого безвісти колеги
23 червня 2026 р. 21:09
Уряд відмовляється від обіцяної підтримки: Кличко про підготовку столиці до опалювального сезону
23 червня 2026 р. 21:09
Уряд у 2022 році спровокував катастрофічні наслідки для водоканалів українських міст (документ)
23 червня 2026 р. 21:09