Небезпечна рослина на узбіччях: на Тернопільщині триває боротьба з борщівником (відео)

23 червня 2026 р. 20:32

23 червня 2026 р. 20:32


На Тернопільщині дорожні служби продовжують роботи зі знищення отруйного борщівника вздовж державних автошляхів.

Як повідомили у Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області, небезпечну рослину ліквідовують, аби запобігти її поширенню та підвищити безпеку учасників дорожнього руху.

У відомстві зазначають, що першочергово роботи проводять на міжнародних дорогах з найвищою інтенсивністю руху.

Борщівник повністю скошують із використанням спеціальної техніки — мульчерів та тракторів. Це дозволяє ефективно знищувати рослину та мінімізувати ризики її повторного поширення.

«Сезон боротьби з отруйним борщівником на Тернопільщині у розпалі. Першочергово працюємо на міжнародних дорогах з найвищою інтенсивністю руху. Небезпечну рослину повністю скошуємо, аби вона не загрожувала безпеці учасників дорожнього руху», зазначили у Службі.

Фахівці нагадують, що контакт із борщівником може спричиняти сильні опіки через отруйний сік рослини, тому закликають громадян бути обережними.

«Закликаємо водіїв та пішоходів не контактувати з борщівником та триматися подалі від спецтехніки, яка його скошує», — додали у відомстві.

Роботи з ліквідації небезпечної рослини тривають на всій мережі державних автошляхів області.

Небезпечна рослина на узбіччях: на Тернопільщині триває боротьба з борщівником (відео)

Джерело: ternopoliany.te.ua