вологість:
тиск:
вітер:
На Тернопільщині чоловік з деменцією пішов з дому (фото)
23 червня 2026 року до Відділення поліції №4 Чортківського РУП надійшло повідомлення про зникнення жителя села Поділля 1955 року народження, який страждає на деменцію.
За словами заявниці, чоловік пішов з дому та не повернувся, при цьому міг не реагувати на звернення та не відгукуватися на своє ім’я.
"Після отримання повідомлення на пошуки громадянина було орієнтовано всі наряди поліції та особовий склад ВП №4. Правоохоронці негайно розпочали комплекс пошукових заходів, обстежили прилеглу територію та можливі місця перебування чоловіка. Завдяки злагодженим та оперативним діям поліцейських безвісти зниклого громадянина було віднайдено. На щастя, його життю та здоров’ю нічого не загрожує", - йдеться у дописі поліції .
Поліцейські нагадують: якщо ваші рідні похилого віку мають проблеми з пам’яттю або страждають на деменцію, не залишайте їх без нагляду та у разі зникнення негайно звертайтеся до поліції за номером 102.
Джерело: ternopoliany.te.ua
Новини рубріки
На дамбі Тернопільського ставу зріжуть вісім каштанів
24 червня 2026 р. 15:21
ДТП на Гусятинщині: водій у лікарні, пасажир відмовився від госпіталізації
24 червня 2026 р. 15:20
Звільнений з полону військовий з Тернополя отримає 50 тисяч гривень
24 червня 2026 р. 15:18