вологість:
тиск:
вітер:
На дамбі Тернопільського ставу зріжуть вісім каштанів. Чому?
Роботи з видалення сухостійних дерев проводять на дамбі Тернопільського ставу. У міськраді пояснюють, що каштани перебувають в аварійному стані та можуть становити небезпеку для перехожих.
На дамбі Тернопільського ставу тривають роботи з видалення сухостійних каштанів. Їх виконує спеціалізована організація.
Як повідомили у Тернопільській міській раді, загалом планують видалити вісім дерев. Вони перебувають у незадовільному стані та можуть становити потенційну небезпеку.
Роботи проводять відповідно до дозвільних документів, виданих комісією з оцінки стану та вартості зелених насаджень. Їхня мета — запобігти можливим аварійним ситуаціям.
У міськраді зазначають, що роботи виконують із дотриманням чинних норм і вимог безпеки. Тернополян просять бути уважними поблизу місця проведення робіт, врахувати можливі тимчасові незручності та оминати ділянку, де працює спецтехніка.
«Як шкода, така краса була…»: тернополяни обурені вирубкою дерев у центрі міста. А що думаєте ви?
На Кременеччині незаконно вирубали 623 дерева — справу скерували до суду
Двох посадовців обвинувачують у незаконній вирубці дерев на Тернопільщині майже на 2 млн грн
На Тернопільщині незаконно зрубали 20 гектарів лісу — суд відкрив провадження у справі
Новини рубріки
На дамбі Тернопільського ставу зріжуть вісім каштанів
24 червня 2026 р. 15:21
ДТП на Гусятинщині: водій у лікарні, пасажир відмовився від госпіталізації
24 червня 2026 р. 15:20
Звільнений з полону військовий з Тернополя отримає 50 тисяч гривень
24 червня 2026 р. 15:18