Троє випускників Чортківського ліцею № 1 склали НМТ на максимальні 200 балів

24 червня 2026 р. 12:51

24 червня 2026 р. 12:51


«Троє одинадцятикласників із нашої громади продемонстрували чудові знання при складанні Національного мультипредметного тесту.

Найвищий результат – 200 балів – отримали випускники Чортківського ліцею № 1 імені Маркіяна Шашкевича:

Арсеній ГАБРУСЬКИЙ – 200 балів з математики;

Тетяна КАНЮК – 200 балів з математики та історії України;

Владислав СМАЛЮХ – 200 балів з англійської мови.

Ці досягнення є результатом наполегливої праці учнів, професійності педагогів та підтримки батьків.

До слова, обдаровані учні, котрі склали НМТ на максимальний бал, отримають з бюджету громади одноразові фінансові виплати – 25 000 гривень за кожен предмет.

Щиро вітаємо наших випускників із блискучими результатами та бажаємо впевнено крокувати до нових звершень!» – йдеться на сайті Чортківської міської ради.

Реклама

Троє випускників Чортківського ліцею № 1 склали НМТ на максимальні 200 балів

Джерело: chortkiv.city

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua