У Тернополі понад 300 випускників отримали міські відзнаки за успіхи у навчанні

24 червня 2026 р. 13:34

24 червня 2026 р. 13:34


В обласному центрі відбулося урочисте вручення відзнак Тернопільської міської ради кращим випускникам шкіл, які продемонстрували найвищі результати у здобутті освіти. Цьогоріч заслужені нагороди отримали понад три сотні талановитих юних тернополян. Про це повідомили у Тернопільській міській раді.

Загалом за особливі успіхи у навчанні відзначили 323 випускники закладів загальної середньої освіти громади. Організатори уточнили, що міські нагороди розподілилися за двома категоріями:

  • відзнаку «За високі досягнення у навчанні» (що відповідає золотій медалі) отримали 289 випускників;
  • відзнаку «За досягнення у навчанні» (срібна медаль) вручили 34 учням.

Керівництво міста привітало юнаків та дівчат із завершенням важливого життєвого етапу, подякувало за наполегливість у здобутті знань попри всі виклики воєнного стану та побажало впевнено йти до своєї мети, здобувати вищу освіту та розбудовувати вільну Україну.

У Тернополі понад 300 випускників отримали міські відзнаки за успіхи у навчанні

Джерело: gazeta-misto.te.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua