вологість:
тиск:
вітер:
У Тернополі понад 300 випускників отримали міські відзнаки за успіхи у навчанні
В обласному центрі відбулося урочисте вручення відзнак Тернопільської міської ради кращим випускникам шкіл, які продемонстрували найвищі результати у здобутті освіти. Цьогоріч заслужені нагороди отримали понад три сотні талановитих юних тернополян. Про це повідомили у Тернопільській міській раді.
Загалом за особливі успіхи у навчанні відзначили 323 випускники закладів загальної середньої освіти громади. Організатори уточнили, що міські нагороди розподілилися за двома категоріями:
- відзнаку «За високі досягнення у навчанні» (що відповідає золотій медалі) отримали 289 випускників;
- відзнаку «За досягнення у навчанні» (срібна медаль) вручили 34 учням.
Керівництво міста привітало юнаків та дівчат із завершенням важливого життєвого етапу, подякувало за наполегливість у здобутті знань попри всі виклики воєнного стану та побажало впевнено йти до своєї мети, здобувати вищу освіту та розбудовувати вільну Україну.
Джерело: gazeta-misto.te.ua
Новини рубріки
На дамбі Тернопільського ставу зріжуть вісім каштанів
24 червня 2026 р. 15:21
ДТП на Гусятинщині: водій у лікарні, пасажир відмовився від госпіталізації
24 червня 2026 р. 15:20
Звільнений з полону військовий з Тернополя отримає 50 тисяч гривень
24 червня 2026 р. 15:18