У Козівській лікарні провели виїзний День донора

24 червня 2026 р. 14:13

24 червня 2026 р. 14:13


У Козівській громаді відбувся плановий День донора, спрямований на підтримку та поповнення стратегічних запасів крові в регіоні. Фахівці Тернопільського обласного центру служби крові провели виїзний забір біоматеріалу на базі комунального некомерційного підприємства «Козівська центральна районна лікарня» .

До важливої медичної та благодійної ініціативи долучилися 34 небайдужих жителі громади. Серед тих, хто добровільно здав кров для потреб медичних закладів, були також і працівники Козівської селищної ради, які продемонстрували високу громадянську відповідальність. Організатори заходу зазначають, що в умовах сьогодення донорська кров та її компоненти є критично важливими для порятунку поранених українських військовослужбовців, лікування важкохворих пацієнтів, а також під час надання невідкладної медичної допомоги в екстрених ситуаціях.

Керівництво громади та медичні працівники висловлюють щиру вдячність кожному, хто знайшов можливість долучитися до цієї доброї справи . Кров, яку здали мешканці Козівщини, стане для багатьох пацієнтів надією на життя, реальним шансом на швидке одужання та допоможе врятувати не одне людське життя. Подібні виїзні акції в районі планують організовувати й надалі.

У Козівській лікарні провели виїзний День донора

Джерело: lypa.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua