вологість:
тиск:
вітер:
У Козівській лікарні провели виїзний День донора
У Козівській громаді відбувся плановий День донора, спрямований на підтримку та поповнення стратегічних запасів крові в регіоні.
Фахівці Тернопільського обласного центру служби крові провели виїзний забір біоматеріалу на базі комунального некомерційного підприємства «Козівська центральна районна лікарня»
.
До важливої медичної та благодійної ініціативи долучилися 34 небайдужих жителі громади. Серед тих, хто добровільно здав кров для потреб медичних закладів, були також і працівники Козівської селищної ради, які продемонстрували високу громадянську відповідальність. Організатори заходу зазначають, що в умовах сьогодення донорська кров та її компоненти є критично важливими для порятунку поранених українських військовослужбовців, лікування важкохворих пацієнтів, а також під час надання невідкладної медичної допомоги в екстрених ситуаціях.
Керівництво громади та медичні працівники висловлюють щиру вдячність кожному, хто знайшов можливість долучитися до цієї доброї справи . Кров, яку здали мешканці Козівщини, стане для багатьох пацієнтів надією на життя, реальним шансом на швидке одужання та допоможе врятувати не одне людське життя. Подібні виїзні акції в районі планують організовувати й надалі.
Джерело: lypa.com.ua
Новини рубріки
На дамбі Тернопільського ставу зріжуть вісім каштанів
24 червня 2026 р. 15:21
ДТП на Гусятинщині: водій у лікарні, пасажир відмовився від госпіталізації
24 червня 2026 р. 15:20
Звільнений з полону військовий з Тернополя отримає 50 тисяч гривень
24 червня 2026 р. 15:18