вологість:
тиск:
вітер:
Ексначальника управління містобудування та архітектури Тернопільської міськради підозрюють у незаконній передачі землі
Викрито колишнього начальника управління містобудування, архітектури та кадастру – головного архітектора Тернопільської міської ради.
За даними слідства, у 2018 та 2020 роках він незаконно надав висновки про погодження проєктів землеустрою щодо комунальних земель у Тернополі. Ці документи дали можливість передати ділянки, які належали громаді, у приватну власність третіх осіб.
Йдеться про землю на вулицях Білогірській, Чернівецькій та 15 Квітня.
За висновками слідства, через дії посадовця Тернопільська громада втратила земельні ділянки вартістю понад 3 млн грн, що спричинило тяжкі наслідки для її інтересів.
Колишньому посадовцю інкримінують зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 КК України).
Суд обрав підозрюваному запобіжний захід – заставу в розмірі 266 240 грн.
Досудове розслідування здійснює СУ ГУНП у Тернопільській області, оперативний супровід - УСР у Тернопільській області ДСР Нацполіції України.
Джерело: ternopoliany.te.ua
Новини рубріки
На дамбі Тернопільського ставу зріжуть вісім каштанів
24 червня 2026 р. 15:21
ДТП на Гусятинщині: водій у лікарні, пасажир відмовився від госпіталізації
24 червня 2026 р. 15:20
Звільнений з полону військовий з Тернополя отримає 50 тисяч гривень
24 червня 2026 р. 15:18