Ексначальника управління містобудування та архітектури Тернопільської міськради підозрюють у незаконній передачі землі

24 червня 2026 р. 14:28

24 червня 2026 р. 14:28


У зловживанні службовим становищем підозрюють колишнього головного архітектора Тернополя.

Викрито колишнього начальника управління містобудування, архітектури та кадастру – головного архітектора Тернопільської міської ради.

За даними слідства, у 2018 та 2020 роках він незаконно надав висновки про погодження проєктів землеустрою щодо комунальних земель у Тернополі. Ці документи дали можливість передати ділянки, які належали громаді, у приватну власність третіх осіб.

Йдеться про землю на вулицях Білогірській, Чернівецькій та 15 Квітня.

За висновками слідства, через дії посадовця Тернопільська громада втратила земельні ділянки вартістю понад 3 млн грн, що спричинило тяжкі наслідки для її інтересів.

Колишньому посадовцю інкримінують зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 КК України).

Суд обрав підозрюваному запобіжний захід – заставу в розмірі 266 240 грн.

Досудове розслідування здійснює СУ ГУНП у Тернопільській області, оперативний супровід - УСР у Тернопільській області ДСР Нацполіції України.

727844334_1031481229561672_2806049380157631626_n.jpg

729683958_3256337127906427_3500954641731378709_n.jpg

Ексначальника управління містобудування та архітектури Тернопільської міськради підозрюють у незаконній передачі землі

Джерело: ternopoliany.te.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua