вологість:
тиск:
вітер:
Тернопільські медики увійшли до першої в Україні Команди медицини катастроф міжнародного рівня
Українська Команда медицини катастроф вперше в історії нашої держави успішно пройшла офіційну верифікацію від Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Фахівці отримали престижну міжнародну класифікацію EMT Type 1 Fixed та EMT Type 1 Mobile, що підтверджує повну відповідність роботи підрозділу найвищим світовим стандартам. Про це повідомили у КНП «Тернопільський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ТОР.
Особливою гордістю для регіону стало те, що до цього елітного медичного формування міжнародного рівня увійшли дві представниці Тернопільщини. Свій професіоналізм на світовій арені підтвердили:
- Олеся Тис — лікарка медицини невідкладних станів;
- Лідія Козовська — парамедикиня.
У профільному комунальному некомерційному підприємстві наголошують, що здобуття цієї класифікації є результатом багаторічної наполегливої праці, регулярних тактичних навчань, постійного професійного розвитку та беззаперечної готовності рятувати людські життя у найскладніших екстремальних умовах та зонах катастроф.
Адміністрація закладу та колеги щиро привітали медиків із цим визначним досягненням і подякували за гідне та високопрофесійне представлення Тернопільської області на міжнародному рівні.
Джерело: gazeta-misto.te.ua
Новини рубріки
На Циганці рятують людину: що відомо (оновлюється)
24 червня 2026 р. 16:17
Поліцейські нагадують: добровільне декларування зброї звільняє від кримінальної відповідальності
24 червня 2026 р. 16:14
ЗУНУ долучився до відбудови доріг України за стандартами ЄС
24 червня 2026 р. 15:59