На дамбі Тернопільського ставу зріжуть вісім каштанів

24 червня 2026 р. 15:21

24 червня 2026 р. 15:21


Роботи з видалення сухостійних дерев проводять на дамбі Тернопільського ставу. У міськраді пояснюють, що каштани перебувають в аварійному стані та можуть становити небезпеку для перехожих.

На дамбі Тернопільського ставу тривають роботи з видалення сухостійних каштанів. Їх виконує спеціалізована організація.

Як повідомили у Тернопільській міській раді, загалом планують видалити вісім дерев. Вони перебувають у незадовільному стані та можуть становити потенційну небезпеку.

Роботи проводять відповідно до дозвільних документів, виданих комісією з оцінки стану та вартості зелених насаджень. Їхня мета — запобігти можливим аварійним ситуаціям.

У міськраді зазначають, що роботи виконують із дотриманням чинних норм і вимог безпеки. Тернополян просять бути уважними поблизу місця проведення робіт, врахувати можливі тимчасові незручності та оминати ділянку, де працює спецтехніка.

Поділитися:

На дамбі Тернопільського ставу зріжуть вісім каштанів

Джерело: galas.te.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua