Звільняють керівницю управління комунального майна Тернопільської облради

24 червня 2026 р. 17:26

24 червня 2026 р. 17:26


У Тернопільській обласній раді звільняють начальницю управління з питань комунального майна та природних ресурсів Оксану Мормуль. Відповідне розпорядження голови обласної ради оприлюднили на офіційному сайті установи.

Згідно з документом, посадовицю звільняють із займаної посади з 17 червня 2026 року. Пише Суспільне.

Рішення пов’язане з ліквідацією управління

Нагадаємо, під час сесії Тернопільської обласної ради у квітні депутати підтримали рішення про ліквідацію управління з питань комунального майна та природних ресурсів.

Саме це стало підставою для припинення трудових відносин із керівницею структурного підрозділу.

Мормуль очолює ліквідаційну комісію

Попри звільнення з посади, відповідно до рішення обласної ради Оксана Мормуль залишається головою комісії з припинення діяльності управління.

Вона має забезпечити виконання всіх необхідних процедур, пов’язаних із ліквідацією юридичної особи, відповідно до вимог чинного законодавства України.

Розпорядження про звільнення винесли на затвердження депутатів Тернопільської обласної ради сьогодні.

Ми писали – У Тернопільській облраді – новийдепутат: замість Деревляного тепер буде Васько

У Тернопільській облраді ліквідували управління комунального майна та природних ресурсів

Звільняють керівницю управління комунального майна Тернопільської облради

Джерело: gazeta-misto.te.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua