вологість:
тиск:
вітер:
У Тернополі на воді загинула дівчина-підліток
Сьогодні, 24 червня, о 15:01 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що під час відпочинку на водоймі Тернопільського ставу зникла дівчина 2011 року народження.
До місця події прибули рятувальники, які організували пошуково-рятувальні роботи. Для проведення водолазних робіт залучені водолази Мобільного рятувального центру швидкого реагування «Львів» ДСНС України.
В ході обстеження водойми виявлено потерпілу та передано її працівникам екстреної медичної допомоги.
На жаль, реанімаційні заходи результату не дали.
До проведення робіт залучалися 16 рятувальників та 4 одиниці техніки .
Рятувальники закликають не залишати дітей без нагляду поблизу водойм та суворо дотримуватися правил безпечної поведінки на воді.
Джерело: www.gazeta1.com
Новини рубріки
Студенти ТНТУ перемогли на всеукраїнській олімпіаді
24 червня 2026 р. 20:20
ЗУНУ та Університет Козьмінського: досвід міжнародної співпраці
24 червня 2026 р. 20:20
Директор Тернопільської обласної філармонії повідомив про завершення контракту
24 червня 2026 р. 20:20