У Тернополі на воді загинула дівчина-підліток

24 червня 2026 р. 19:15

24 червня 2026 р. 19:15


Сьогодні, 24 червня,  о 15:01 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що під час відпочинку на водоймі Тернопільського ставу зникла дівчина 2011 року народження.

До місця події прибули рятувальники, які організували пошуково-рятувальні роботи. Для проведення водолазних робіт залучені водолази Мобільного рятувального центру швидкого реагування «Львів» ДСНС України.

У Тернополі на воді загинула дівчина-підліток

В ході обстеження водойми виявлено потерпілу та передано її працівникам екстреної медичної допомоги.

У Тернополі на воді загинула дівчина-підліток

На жаль, реанімаційні заходи результату не дали.

У Тернополі на воді загинула дівчина-підліток

До проведення робіт залучалися 16 рятувальників та 4 одиниці техніки .

Рятувальники закликають не залишати дітей без нагляду поблизу водойм та суворо дотримуватися правил безпечної поведінки на воді.

У Тернополі на воді загинула дівчина-підліток

Джерело: www.gazeta1.com

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua