У Тернопільській облраді ухвалили рішення про звільнення посадовиці

24 червня 2026 р. 19:17

24 червня 2026 р. 19:17


У Тернопільській обласній раді підписали розпорядження про звільнення начальниці управління з питань комунального майна та природних ресурсів.

Документ датований 16 червня 2026 року.

Про це йдеться у розпорядженні голови обласної ради №127.

Згідно з документом, Оксану Мормуль звільнено 17 червня 2026 року відповідно до пункту 1 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України.

У розпорядженні зазначено:

«Звільнити 17 червня 2026 року Мормуль Оксану Євгенівну з посади начальника управління з питань комунального майна та природних ресурсів Тернопільської обласної ради», - зазначено у розпорядженні.

Також управлінню доручено провести повний розрахунок із посадовицею — виплатити заробітну плату, вихідну допомогу та компенсацію за невикористані дні відпустки.

Окремо у документі вказано, що відповідно до рішення обласної ради про ліквідацію управління, Оксана Мормуль продовжує виконувати обов’язки голови комісії з припинення установи.

Їй доручено забезпечити завершення всіх процедур ліквідації у визначені строки та відповідно до вимог законодавства.

Це розпорядження мають винести на затвердження Тернопільською обласною радою. Як йдеться на сайті облради чергове засідання сесії планують провести 24 червня.

У Тернопільській облраді ухвалили рішення про звільнення посадовиці

Джерело: ternopoliany.te.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua