вологість:
тиск:
вітер:
У Тернопільській облраді ухвалили рішення про звільнення посадовиці
Документ датований 16 червня 2026 року.
Про це йдеться у розпорядженні голови обласної ради №127.
Згідно з документом, Оксану Мормуль звільнено 17 червня 2026 року відповідно до пункту 1 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України.
У розпорядженні зазначено:
«Звільнити 17 червня 2026 року Мормуль Оксану Євгенівну з посади начальника управління з питань комунального майна та природних ресурсів Тернопільської обласної ради», - зазначено у розпорядженні.
Також управлінню доручено провести повний розрахунок із посадовицею — виплатити заробітну плату, вихідну допомогу та компенсацію за невикористані дні відпустки.
Окремо у документі вказано, що відповідно до рішення обласної ради про ліквідацію управління, Оксана Мормуль продовжує виконувати обов’язки голови комісії з припинення установи.
Їй доручено забезпечити завершення всіх процедур ліквідації у визначені строки та відповідно до вимог законодавства.
Це розпорядження мають винести на затвердження Тернопільською обласною радою. Як йдеться на сайті облради чергове засідання сесії планують провести 24 червня.
Джерело: ternopoliany.te.ua
Новини рубріки
Студенти ТНТУ перемогли на всеукраїнській олімпіаді
24 червня 2026 р. 20:20
ЗУНУ та Університет Козьмінського: досвід міжнародної співпраці
24 червня 2026 р. 20:20
Директор Тернопільської обласної філармонії повідомив про завершення контракту
24 червня 2026 р. 20:20