вологість:
тиск:
вітер:
У Тернополі завершили ремонт двору на вул. Лесі Українки, 19 (фото)
Стан виконаних робіт оглянув міський голова Тернополя Сергій Надал.
«Усі роботи з ремонту та благоустрою прибудинкової території вже завершені. У межах поточного ремонту в дворі розширено проїжджу частину, влаштовано ЕКОпарковку, оновлено тротуари та бордюри, встановлено нові лавки для відпочинку, облаштовано додаткові зелені зони та проведено благоустрій території», – зазначив Сергій Надал.
За словами міського голови, оновлення двору дозволило зробити територію більш комфортною та безпечною для мешканців будинку. Зокрема, вона стала зручнішою для батьків із дитячими візками та людей, які пересуваються на кріслах колісних.
У міській раді нагадують, що поточні ремонти прибудинкових територій у Тернополі тривають і за іншими адресами. Зокрема, роботи вже виконано на вул. Старий Поділ, 20 та 18, вул. Івана Франка, 23, вул. Лесі Українки, 33, бульв. Просвіти, 19Б, вул. Антіна Манастирського, 40, вул. Галицька, 58, вул. Михайла Вербицького, 2. Також тривають роботи у дворі на вул. Медовій, 3.
Джерело: ternopoliany.te.ua
Новини рубріки
Професор ТНМУ представила виш на міжнародному саміті RIFF
24 червня 2026 р. 20:49
Ректор ЗУНУ взяла участь у круглому столі у Верховній Раді України (фото)
24 червня 2026 р. 20:45
Студенти ТНТУ перемогли на всеукраїнській олімпіаді
24 червня 2026 р. 20:20