вологість:
тиск:
вітер:
Уряд розподілив 6,6 млрд грн між регіонами на підвищені зарплати освітянам і соцпрацівникам
Про це повідомила Прем’єр-міністр України Юлія Свириденко.
Кошти спрямовано до 24 обласних бюджетів. Розмір фінансування для кожного регіону визначали індивідуально — залежно від потреб на підвищення зарплат та можливостей місцевих бюджетів самостійно покривати ці витрати.
В уряді пояснюють, що чим менше власних доходів має регіон, тим більшу частку витрат компенсує держава.
Також передбачено різний рівень державного покриття витрат для регіонів залежно від безпекової та фінансової ситуації.
«Для бюджетів територіальних громад та областей, де тривають або можливі бойові дії, держава покриває 80% необхідних видатків на підвищення заробітних плат. Для місцевих бюджетів, які демонструють недостатню спроможність, цей показник становить від 50% до 80%», — йдеться у повідомленні.
Уряд зазначає, що таке рішення має забезпечити стабільну виплату підвищених зарплат і підтримати працівників ключових соціальних сфер у регіонах.
Джерело: ternopoliany.te.ua
Новини рубріки
Шахрайство з міжнародними квитками: 20-річний тернополянин став жертвою онлайн-афериста
24 червня 2026 р. 22:29
На Тернопільщині перевірять готовність шкіл до нового навчального року
24 червня 2026 р. 22:17
Студент ЗУНУ став чемпіоном України з ММА
24 червня 2026 р. 22:17