вологість:
тиск:
вітер:
У мешканки Тернополя із квартири викрали 19 тисяч доларів
До співробітників Тернопільського районного управління поліції надійшло повідомлення від 63-річної жительки обласного центру про крадіжку 19 тисяч доларів із квартири. Зі слів жінки, невідома особа проникла до помешкання, коли вона була на роботі, та викрала гроші зі сховку.
Поліцейські з’ясували, що зловмисник потрапив до квартири, підібравши ключ до вхідних дверей.
У ході оперативно-розшукових заходів співробітники кримінальної поліції встановили особу, причетну до крадіжки. Ним виявився 44-річний житель Тернопільського району, який раніше в поле зору правоохоронців не потрапляв, – повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.
Під час проведення санкціонованого обшуку правоохоронці вилучили в нього автомобіль, яким він пересувався, а також частину викрадених коштів.
На підставі зібраних доказів слідчі поліції повідомили чоловіку про підозру за ч. 4 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. За скоєне йому загрожує до 8 років позбавлення волі.
Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу фігуранту.
Джерело: www.gazeta1.com
Новини рубріки
Війна забрала молодое життя: на Донеччині поліг 25-річний механік-водій Юрій Пристайко
25 червня 2026 р. 14:06
Скільки платитимуть батьки за освіту дітей в мистецьких школах Тернополя та хто матиме пільги
25 червня 2026 р. 13:47