19 тисяч доларів вкрали з квартири тернополянки, поки вона була на роботі

25 червня 2026 р. 13:17

25 червня 2026 р. 13:17


Фото поліції

У Тернополі правоохоронці викрили чоловіка, якого підозрюють у крадіжці 19 тисяч доларів із квартири 63-річної жінки. За версією слідства, зловмисник проник до помешкання, підібравши ключ до вхідних дверей, та викрав гроші зі сховку.

Деталі крадіжки повідомили в поліції Тернопільщини.

— До співробітників Тернопільського районного управління поліції надійшло повідомлення від 63-річної жительки обласного центру про крадіжку 19 тисяч доларів із квартири. Зі слів жінки, невідома особа проникла до помешкання, коли вона була на роботі, та викрала гроші зі сховку, — написали в поліції.



Поліцейські з’ясували, що пілозрюваний потрапив до квартири, підібравши ключ до вхідних дверей.

У ході оперативно-розшукових заходів співробітники кримінальної поліції встановили особу, причетну до крадіжки. Ним виявився 44-річний житель Тернопільського району, який раніше в поле зору правоохоронців не потрапляв.

Під час проведення санкціонованого обшуку правоохоронці вилучили в нього автомобіль, яким він пересувався, а також частину викрадених коштів.

На підставі зібраних доказів слідчі поліції повідомили чоловіку про підозру за ч. 4 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. За скоєне йому загрожує до 8 років позбавлення волі.

Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу фігуранту.

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» писали, що на Тернопільщині чоловік отримав вогнепальне поранення стопи

19 тисяч доларів вкрали з квартири тернополянки, поки вона була на роботі

Джерело: te.20minut.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua