Пограбування квартири у Тернополі: поки жінка була на роботі зникли 19 тисяч доларів

25 червня 2026 р. 13:43

25 червня 2026 р. 13:43


Крадіжка виникла в одній з квартир у Тернополі.

За допомогою до правоохоронців звернулася 63-річна жителька Тернополя, яка розповіла про крадіжку 19 тисяч доларів із її квартири.

За словами жінки, невідома особа проникла до помешкання, коли вона була на роботі, та викрала гроші зі сховку.

Особу зловмисника встановили правоохоронці. Ним виявився 44-річний житель Тернопільського району, який раніше в поле зору правоохоронців не потрапляв. До квартири чоловік потрапив підібравши ключ до вхідних дверей.

«Під час проведення санкціонованого обшуку правоохоронці вилучили в нього автомобіль, яким він пересувався, а також частину викрадених коштів. На підставі зібраних доказів слідчі поліції повідомили чоловіку про підозру за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України», - зазначили у поліції Тернопільської області.

Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу фігуранту.

За скоєне йому загрожує до 8 років позбавлення волі.

v8_06f0e221cd4bfa6783f9810e7f7a1806.jpg

v8_f22c6a19c54a1672707a9693e0ff6f35.jpg

Пограбування квартири у Тернополі: поки жінка була на роботі зникли 19 тисяч доларів

Джерело: ternopoliany.te.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua