вологість:
тиск:
вітер:
Пограбування квартири у Тернополі: поки жінка була на роботі зникли 19 тисяч доларів
За допомогою до правоохоронців звернулася 63-річна жителька Тернополя, яка розповіла про крадіжку 19 тисяч доларів із її квартири.
За словами жінки, невідома особа проникла до помешкання, коли вона була на роботі, та викрала гроші зі сховку.
Особу зловмисника встановили правоохоронці. Ним виявився 44-річний житель Тернопільського району, який раніше в поле зору правоохоронців не потрапляв. До квартири чоловік потрапив підібравши ключ до вхідних дверей.
«Під час проведення санкціонованого обшуку правоохоронці вилучили в нього автомобіль, яким він пересувався, а також частину викрадених коштів. На підставі зібраних доказів слідчі поліції повідомили чоловіку про підозру за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України», - зазначили у поліції Тернопільської області.
Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу фігуранту.
За скоєне йому загрожує до 8 років позбавлення волі.
Джерело: ternopoliany.te.ua
Новини рубріки
Потрапив у полон, тепер постане перед судом: у Тернополі судитимуть бойовика «ДНР»
25 червня 2026 р. 15:10
Смерть на водоймах Тернопільщини: правила безпеки від рятувальників, які варто знати кожному
25 червня 2026 р. 15:10
Омбудсман Дмитро Лубінець вимагає знизити прохідний бал НМТ-2026 до 130
25 червня 2026 р. 14:47