Тернопіль зустрів «На щиті» чотирьох полеглих Героїв

25 червня 2026 р. 15:16

25 червня 2026 р. 15:16


У середу, 25 червня, Тернопіль зустрів «На щиті» чотирьох полеглих захисників України — Олега Гавриляка, Олександра Попілевича, Ярослава Денчука та Юрія Пристайка, про це повідомляють у групі “На щиті”.

Близько 12:00 кортеж із тілами військовослужбовців прибув до міста. Його маршрут пролягав від моргу через вулиці Тролейбусну, Короля, Мазепи, Руську, Степана Бандери до Збаразького кільця.

Жителі Тернополя та навколишніх громад вийшли вздовж маршруту, щоб віддати останню шану захисникам. Люди ставали навколішки, тримали в руках державні прапори та мовчки проводжали Героїв в останню дорогу.

До Тернополя також прибули кортежі з різних напрямків — Теребовлі, Кременця, Шумська та Збаража.

Інформацію про дату, час і місце прощання з Олегом Гавриляком, Олександром Попілевичем, Ярославом Денчуком та Юрієм Пристайком мають повідомити додатково.

Поділитися:

Тернопіль зустрів «На щиті» чотирьох полеглих Героїв

Джерело: galas.te.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua