вологість:
тиск:
вітер:
«Мінпромторг» окупантів охопила паніка: нараду зірвала одна незручна розмова
Класичний сеанс миттєвої карми. Чинуші з так званого «мінпромторгу» Запорізької області зібралися на чергову фейкову нараду — як розпилити бюджет на неіснуючі об’єкти енергетики на ТОТ Запорізьскої області. Все йшло за планом, поки на зустрічі не прозвучало одне незручне питання: якого милого вони ще тут сидять, якщо ситуація повна дупа, а їхнє «керівництво з міністерств» вже на валізах і готове дати дьору на фоні ударів ЗСУ.
Окупантам просто нагадали про обов’язкове і неминуче покарання, яке на них чекає, і все — магія розпилу моментально випарувалася. Збіговисько самозванців згорнули так швидко, ніби під ними загорілися стільці. Почувши про СБУ ці «управлінці» прямо там почали тривожно запевняти у своїй безмежній повазі до нашої спецслужби — мабуть, в надії, що це їх якось врятує.
Спойлер для окупаційних сил: Чекайте на нові зустрічі з достойними людьми!
Джерело: gazeta-misto.te.ua
Новини рубріки
Репозитарій ЗУНУ увійшов до трійки лідерів світу
25 червня 2026 р. 17:42
Цифрові інструменти для сучасних перекладачів: підсумки
25 червня 2026 р. 17:42
ДНК-експертиза підтвердила загибель снайпера з Тернопільщини
25 червня 2026 р. 17:14