Миттєва карма: чиновники окупаційної адміністрації втекли з наради після попередження про відповідальність

25 червня 2026 р. 18:57

25 червня 2026 р. 18:57


Війна з рф Новини Події

Паніка на фейковій нараді: окупаційні чиновники розбіглися після згадки про СБУ.

Класичний сеанс миттєвої карми. Чинуші з так званого «мінпромторгу» Запорізької області зібралися на чергову фейкову нараду — як розпилити бюджет на неіснуючі об’єкти енергетики на ТОТ Запорізьскої області. Все йшло за планом, поки на зустрічі не прозвучало одне незручне питання: якого милого вони ще тут сидять, якщо ситуація повна дупа, а їхнє «керівництво з міністерств» вже на валізах і готове дати дьору на фоні ударів ЗСУ.

Окупантам просто нагадали про обов’язкове і неминуче покарання, яке на них чекає, і все — магія розпилу моментально випарувалася. Збіговисько самозванців згорнули так швидко, ніби під ними загорілися стільці. Почувши про СБУ ці «управлінці» прямо там почали тривожно запевняти у своїй безмежній повазі до нашої спецслужби — мабуть, в надії, що це їх якось врятує.

Перегляньте також

Аферисти маскуються під співробітників СБУ та виманюють гроші у громадян

Російські пропагандистські сайти зранку «впали»: користувачі побачили привіт від СБУ

Спойлер для окупаційних сил: Чекайте на нові зустрічі з достойними людьми!

Миттєва карма: чиновники окупаційної адміністрації втекли з наради після попередження про відповідальність

Джерело: ternopillive.com

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua