Суд через новобудову: забудовник під Тернополем заборгував бюджету понад 3,6 млн грн

25 червня 2026 р. 19:29

25 червня 2026 р. 19:29


Замовник будівництва багатоповерхівки у селі Петриків постав перед судом через ухилення від сплати обов’язкових інфраструктурних платежів. Тернопільська окружна прокуратура подала позов з вимогою стягнути із підприємства 3 мільйони 671 тисячу гривень пайової участі на користь місцевого бюджету .

Новий багатоквартирний житловий будинок, який також включає творчі майстерні та громадські приміщення, будувався та вводився в експлуатацію в період з 2018 по 2021 рік. Загальна площа об’єкта склала 8 868,6 квадратних метрів, з яких понад дві з половиною тисячі квадратів припадає на нежитловий фонд. Проте після завершення всіх робіт та реєстрації нерухомості забудовник не перерахував громаді кошти, передбачені на розвиток інженерно-транспортних мереж та соціальних об’єктів.

Для відновлення справедливості та поповнення бюджету територіальної громади правоохоронці звернулися до судових органів . Суд уже відкрив провадження за цим позовом, тож подальша доля фінансових зобов’язань будівельної компанії вирішуватиметься під час засідань.

Суд через новобудову: забудовник під Тернополем заборгував бюджету понад 3,6 млн грн

Джерело: lypa.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua