вологість:
тиск:
вітер:
Суд через новобудову: забудовник під Тернополем заборгував бюджету понад 3,6 млн грн
Замовник будівництва багатоповерхівки у селі Петриків постав перед судом через ухилення від сплати обов’язкових інфраструктурних платежів.
Тернопільська окружна прокуратура подала позов з вимогою стягнути із підприємства 3 мільйони 671 тисячу гривень пайової участі на користь місцевого бюджету
.
Новий багатоквартирний житловий будинок, який також включає творчі майстерні та громадські приміщення, будувався та вводився в експлуатацію в період з 2018 по 2021 рік. Загальна площа об’єкта склала 8 868,6 квадратних метрів, з яких понад дві з половиною тисячі квадратів припадає на нежитловий фонд. Проте після завершення всіх робіт та реєстрації нерухомості забудовник не перерахував громаді кошти, передбачені на розвиток інженерно-транспортних мереж та соціальних об’єктів.
Для відновлення справедливості та поповнення бюджету територіальної громади правоохоронці звернулися до судових органів . Суд уже відкрив провадження за цим позовом, тож подальша доля фінансових зобов’язань будівельної компанії вирішуватиметься під час засідань.
Джерело: lypa.com.ua
Новини рубріки
Небезпечні дитячі іграшки виявили в Україні: оприлюднено перелік Держпродспоживслужби (фото)
25 червня 2026 р. 20:32
День Конституції України: історія та значення для молоді
25 червня 2026 р. 20:09
До 20 вересня можна повернутися із СЗЧ за спрощеною процедурою: що потрібно знати
25 червня 2026 р. 20:09