вологість:
тиск:
вітер:
Хто очолить навчально-реабілітаційний центр у Тернополі: стартував конкурс
Відбулося перше засідання конкурсної комісії, під час якого розглянули організаційні питання та документи кандидатів.
Про це повідомили в Тернопільській обласній раді.
«25 червня у Тернопільській обласній раді відбулося перше засідання конкурсної комісії на посаду директора Тернопільського навчально-реабілітаційного центру Тернопільської обласної ради», — йдеться у повідомленні.
Комісію очолила голова постійної комісії з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту Оксана Мормуль. До складу конкурсної комісії увійшли представники обласної ради, департаменту освіти і науки ТОВА та громадських організацій.
Під час засідання члени комісії обрали секретаря конкурсної комісії. Ним став депутат Тернопільської обласної ради Володимир Вермінський.
«Члени комісії розглянули документи кандидатки на посаду директора Ірини Король та перевірили їхню відповідність вимогам законодавства. За результатами ухвалено рішення допустити її до участі в конкурсі», — зазначили в обласній раді.
Наступне засідання конкурсної комісії відбудеться 7 липня. Під час нього планують затвердити завдання для перевірки знань кандидатів у сфері загальної середньої освіти.
Джерело: ternopoliany.te.ua
Новини рубріки
Українські науковці на конференції в Університеті Вустера
25 червня 2026 р. 22:06
Студентка з Тернополя здобула подвійний диплом у Німеччині
25 червня 2026 р. 22:06
Світло молитви в темряві війни: у Тернополі молитимуться за полеглих Героїв
25 червня 2026 р. 22:05