вологість:
тиск:
вітер:
Ексголова Тернопільського лісгоспу Яремко задекларував 75 тисяч доларів
Колишній начальник управління лісового господарства Олег Яремко, якого виправдали у справі про корупцію, задекларував 20 гектарів землі на дружину та значну суму готівки.
Про це вказав Яремко в своїй деклараціїї про доходи та майновий стан.
Олег Яремко, який до кінця 2025 року очолював Південно-Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства, подав щорічну декларацію за 2025 рік. Декларацію він подав уже після звільнення з посади.
У декларації зазначено квартиру площею 102,2 м² у Тернополі. Вона оформлена у власність сина Василя Яремка. Сам Олег Яремко та його дружина Галина мають право безоплатного проживання в цій квартирі. Вартість квартири за останньою оцінкою — 1,58 млн гривні.
Також задекларовано 10 земельних ділянок по 2 гектари кожна (загальна площа — 20 гектарів) у селі Соколя Яворівського району Львівської області. Усі ділянки оформлені у власність дружини Галини Яремко. Ділянки набувалися у 2023 році, вартість кожної — близько 60 тис гривень.
Транспорт
У користуванні сім’ї два автомобілі преміум-класу в оренді:
- – BMW X5 (2018) — оренда, вартість 870 тис. гривень;
- Toyota Highlander (2021) — оренда, вартість 1,46 млн гривень.
Грошові активи
Олег Яремко задекларував готівку в розмірі 797 000 гривень та 37 тис. доларів. Його дружина задекларувала 184 тис. гривень та 38 тис. доларів готівкою
Доходи за 2025 рік
- – Зарплата на посаді начальника управління — 492 тис. гривень;
- – Пенсія — 76 тис. гривні;
- – Зарплата за сумісництвом (старший науковий співробітник Інституту агроекології) — 82 тис. гривень.
Дружина Галина Яремко задекларувала дохід у розмірі 724 тис. гривень.
Яремко також задекларував частки в двох обслуговуючих кооперативах садових товариств («Меліса» та «Дуброва»).
Джерело: www.gazeta1.com
Новини рубріки
Бережани втратили ще одного захисника – громада готується провести в останню путь Андрія Орисика
26 червня 2026 р. 15:56