Новий обмін полоненими: Україна повернула ще 160 захисників

26 червня 2026 р. 15:26

26 червня 2026 р. 15:26


Україна провела черговий обмін військовополоненими. Додому повернулися 160 українських захисників, які перебували в російській неволі ще з 2022 року.

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський.

За словами глави держави, серед звільнених – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії та Державної прикордонної служби.

Захисники боронили Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.

Президент подякував команді, яка працює над обмінами, а також українським військовим, які поповнюють обмінний фонд.

«Памʼятаємо про всіх, хто в неволі. Перевіряємо по кожному прізвищу. Усіх маємо повернути – і військових, і цивільних», наголосив глава держави.

Якщо серед звільнених будуть військовослужбовці з Тернопільщини, інформацію про це повідомлять додатково.

Новий обмін полоненими: Україна повернула ще 160 захисників

Джерело: ternopoliany.te.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua