Золото з Києва: боєць ММА Богдан Волошин приніс перемогу Західноукраїнському національному університету

26 червня 2026 р. 15:53

26 червня 2026 р. 15:53


Новини Події Суспільство

Студент Західноукраїнського національного університету Богдан Волошин виборов золоту медаль на Чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА, що відбувся у Києві. Тернопільський спортсмен вразив суддів та вболівальників своєю майстерністю, здобувши дві дострокові перемоги у двох проведених поєдинках. Бездоганний виступ приніс Богдану Волошину титул чемпіона країни та перше місце у турнірній таблиці, повідомляють в ЗУНУ.

Колектив ЗУНУ щиро вітає свого студента із цим вагомим спортивним досягненням. В університеті наголошують, що цілеспрямованість та високий рівень підготовки Богдана є прикладом для молоді та гордістю для всього навчального закладу. Академічна спільнота бажає спортсмену невичерпних сил, міцного здоров’я та нових яскравих перемог на міжнародному рівні.

Перегляньте також

У ЗУНУ відбудеться урочисте нагородження кращих студентів

День Європи у ЗУНУ: разом формуємо європейське майбутнє України

Золото з Києва: боєць ММА Богдан Волошин приніс перемогу Західноукраїнському національному університету

Джерело: ternopillive.com

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua