вологість:
тиск:
вітер:
Золото з Києва: боєць ММА Богдан Волошин приніс перемогу Західноукраїнському національному університету
Студент Західноукраїнського національного університету Богдан Волошин виборов золоту медаль на Чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА, що відбувся у Києві. Тернопільський спортсмен вразив суддів та вболівальників своєю майстерністю, здобувши дві дострокові перемоги у двох проведених поєдинках. Бездоганний виступ приніс Богдану Волошину титул чемпіона країни та перше місце у турнірній таблиці, повідомляють в ЗУНУ.
Колектив ЗУНУ щиро вітає свого студента із цим вагомим спортивним досягненням. В університеті наголошують, що цілеспрямованість та високий рівень підготовки Богдана є прикладом для молоді та гордістю для всього навчального закладу. Академічна спільнота бажає спортсмену невичерпних сил, міцного здоров’я та нових яскравих перемог на міжнародному рівні.
Перегляньте також
У ЗУНУ відбудеться урочисте нагородження кращих студентів
День Європи у ЗУНУ: разом формуємо європейське майбутнє України
Джерело: ternopillive.com
Новини рубріки
В Україну повертається аномальна спека: на Тернопільщині прогнозують до +40°
26 червня 2026 р. 16:56
Запаси критично низькі: у Тернополі терміново шукають донорів двох груп крові
26 червня 2026 р. 16:54
FPV-дрон обірвав життя 35-річного захисника з Бучацької громади
26 червня 2026 р. 16:54