Бережани втратили ще одного захисника – громада готується провести в останню путь Андрія Орисика

26 червня 2026 р. 15:56

26 червня 2026 р. 15:56


Доля військового з Бережан, про якого не було звісток із минулої осені, стала відомою лише тепер.

Про це повідомили у Бережанській міській раді.

Андрій Орисик народився 25 червня 1977 року в Бережанах. Після навчання у місцевій школі №3 здобув освіту в Тернопільській академії народного господарства. Відслужив строкову службу в Збройних Силах України, а згодом багато років працював в органах Державної казначейської служби Тернопільської області.

До війська його мобілізували 5 червня 2024 року. Захисник проходив службу номером обслуги мінометного взводу 1-го стрілецького батальйону військової частини А3028.

Із 30 вересня 2024 року Андрій Орисик вважався зниклим безвісти. Нині офіційно підтверджено, що саме цього дня він загинув під час виконання бойового завдання поблизу Торецька на Донеччині внаслідок мінометного обстрілу.

«Відважний воїн, вірний товариш, надійний побратим», так згадують Андрія Орисика у Бережанській міській раді.

У захисника залишилися донька, син, мати, батько та брат.

Зустріч тіла Героя відбудеться 29 червня орієнтовно об 11:30. Жалобний кортеж проїде вулицями Тернопільською, Степана Бандери, Тихою, Віталія Скакуна та Мечнікова до родинного будинку.

Чин похорону розпочнеться о 12:00 на родинному обійсті. Прощання із захисником відбудеться близько 13:00 у Церкві Святої Трійці, після чого його поховають на Алеї Героїв кладовища у селі Рай.

Бережани втратили ще одного захисника – громада готується провести в останню путь Андрія Орисика

Джерело: ternopoliany.te.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua