Сів за кермо п’яним і без прав: водій, який на Тернопільщині збив жінку та втік, проведе 7 років за ґратами

26 червня 2026 р. 16:01

26 червня 2026 р. 16:01


Тернопільський апеляційний суд залишив чинним вирок винуватцю важкої ДТП. Також прокурори у суді вищої інстанції домоглися посилення умов відбування додаткового покарання для зловмисника.

Аварія сталася у жовтні 2025 року в селі Влащинці Кременецького району. Перебуваючи у стані сильного сп’яніння, водій автомобіля «ВАЗ 2101» виїхав на зустрічну смугу та збив жінку, яка йшла вздовж узбіччя. Замість того, щоб допомогти травмованій пішохідці, керманич втік з місця пригоди та сховав пошкоджене авто у своєму саду. Внаслідок ДТП потерпіла отримала тяжкі тілесні ушкодження. Окрім цього, сторона обвинувачення довела, що чоловік умисно порушив закон, адже взагалі не мав права сідати за кермо, оскільки за рік до цього суд уже позбавив його водійського посвідчення, повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.

Суд першої інстанції визнав чоловіка винним за трьома статтями Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді 7 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на 8 років. Захист обвинуваченого намагався оскаржити рішення та зменшити термін, проте прокурори Тернопільської обласної прокуратури повністю спростували доводи адвокатів в апеляційному суді.  Суд задовольнив скаргу прокурора про те, що строк позбавлення водійських прав почне діяти лише після того, як засуджений відбуде свій 7-річний термін ув’язнення. Вирок уже набрав законної сили.

Поділитися:

Сів за кермо п’яним і без прав: водій, який на Тернопільщині збив жінку та втік, проведе 7 років за ґратами

Джерело: galas.te.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua