вологість:
тиск:
вітер:
До восьми років в’язниці загрожує тернополянці, яка забрала чужий смартфон із супермаркету
67-річну тернополянку підозрюють у крадіжці смартфона, який вона знайшла у чужому пакеті, залишеному в одному із супермаркетів.
До поліції звернулася жителька обласного центру. Вона повідомила, що забула у магазині пакет з особистими речами, серед яких був мобільний телефон. Коли ж повернулася, пакета на місці вже не було. Сума завданих збитків становить близько 10 тисяч гривень.
Як встановили оперативники Тернопільського районного управління поліції, пакет знайшла 67-річна тернополянка. Заглянувши всередину, вона побачила смартфон і вирішила забрати знайдені речі додому.
За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Жінці вже повідомили про підозру. Наразі триває досудове розслідування.
За інформацією поліції, санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі.
Джерело: galas.te.ua
Новини рубріки
Для підприємців Тернопільщини проведуть масштабний офлайн-інтенсив
26 червня 2026 р. 17:43
Для українців за кордоном запустили цифрову платформу «Додому»
26 червня 2026 р. 17:30
У Тернопільській митниці відзначили День митника України та 35-річчя митної системи
26 червня 2026 р. 17:25