вологість:
тиск:
вітер:
Понад чотири роки був у полоні: звільнили Героя з Тернопільщини керівника оркестру Івана Лужного
26 червня під час чергового обміну додому повернувся уродженць села Вільховець Саранчуківської громади Іван Лужний.
Радісну звістку повідомили в Саранчуківській громаді.
— Офіцер Національної гвардії України, начальник оркестру - військовий диригент, майор Лужний Іван Романович народився в селі Вільховець 27.01.1980 р. До повномаштабного вторгнення проживав в м. Маріуполь. 20 травня 2022 р., в районі «МК Азовсталь” потрапив у полон, — написали у громаді.
Після довгих років неволі він нарешті повернувся на рідну землю! Це надзвичайно радісна звістка не лише для його рідних, а й для всієї нашої громади.
— Ми пишаємося мужністю, стійкістю та незламністю Івана, який гідно виконував свій військовий обов’язок, захищаючи Україну, пройшов через важкі випробування полону і вистояв. Його повернення — це символ незламності українського духу, віри та надії, —додали в громаді.
Щиро вітаємо Героя вдома!
Бажаємо якнайшвидшого відновлення, міцного здоров’я та мирного майбутнього!
Нагадаємо, з ворожого полону повернули 160 українських Героїв.
Джерело: te.20minut.ua
Новини рубріки
Ремонтні роботи на Руській і Поліській: у Тернополі частково обмежать рух транспорту
26 червня 2026 р. 19:48
Судитимуть у Тернополі: бойовику з Донеччини загрожує довічне ув’язнення за держзраду
26 червня 2026 р. 19:38
На Тернопільщині реорганізують три обласні заклади позашкільної освіти
26 червня 2026 р. 19:26