вологість:
тиск:
вітер:
Тернополянка Софія Дацюк стала чемпіонкою Європи з важкої атлетики
Змагання відбулися у місті Варегем (Бельгія). Спортсменка посіла перше місце у категорії Masters (W40, 53 кг), продемонструвавши високий рівень підготовки та спортивної майстерності.
«Вітаємо Софію Дацюк із блискучим досягненням та бажаємо підкорення нових спортивних вершин!» — йдеться у повідомленні Тернопільської міської ради.
Софія Дацюк представляє Тернопіль та працює тренеркою з кросфіту в оздоровчому комплексі «Алігатор». Перемога на чемпіонаті Європи стала одним із найвагоміших міжнародних досягнень спортсменки.
Джерело: ternopoliany.te.ua
Новини рубріки
На трасі М-30 біля Смиківців сталася ДТП з травмованими, рух ускладнено (фото)
26 червня 2026 р. 21:44
У Тернополі пенсіонерка вкрала смартфон у супермаркеті
26 червня 2026 р. 21:41