На Бережанщину з російського полону повернувся офіцер Нацгвардії

26 червня 2026 р. 20:55

26 червня 2026 р. 20:55


З російського полону повернувся уродженець села Вільховець, що на Бережанщині Івана Романович Лужний.

Про радісну новину повідомила Саранчуківська сільська рада.

Офіцер Національної гвардії України, начальник оркестру – військовий диригент, майор Лужний Іван Романович народився в селі Вільховець 27.01.1980 р. До повномаштабного вторгнення проживав в м. Маріуполь.
20.05.2022 р., в районі «МК “Азовсталь”» потрапив у полон.

На Бережанщину з російського полону повернувся офіцер Нацгвардії

Після довгих років неволі він нарешті повернувся на рідну землю! Це надзвичайно радісна звістка не лише для його рідних, а й для всієї Саранчуківської громади.

Ми пишаємося мужністю, стійкістю та незламністю Івана, який гідно виконував свій військовий обов’язок, захищаючи Україну, пройшов через важкі випробування полону і вистояв.
Його повернення — це символ незламності українського духу, віри та надії, – йдеться в повідомленні сільської ради.

Щиро вітаємо Героя Івана вдома!
Бажаємо якнайшвидшого відновлення, міцного здоров’я та мирного майбутнього!

На Бережанщину з російського полону повернувся офіцер Нацгвардії

Розділяємо радість із родиною та дякуємо всім, хто щодня працює над тим, щоб наші Захисники і Захисниці повернулись додому!

Слава Україні! Героям слава!

На Бережанщину з російського полону повернувся офіцер Нацгвардії

Джерело: www.gazeta1.com

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua