вологість:
тиск:
вітер:
У Гусятині рятувальники витягли собаку з каналізаційного колодязя
У селищі Гусятин Чортківського району рятувальники провели успішну операцію з порятунку тварини, яка опинилася у безпорадному стані.
Ввечері 24 червня фахівці Служби порятунку отримали повідомлення про те, що у відкритий каналізаційний колодязь упав собака
.
Налякана тварина перебувала на глибині й не мала жодних шансів вибратися на поверхню самостійно. На місце події негайно прибув черговий караул надзвичайників. Оцінивши обстановку, один із бійців ДСНС за допомогою пожежної висувної драбини спустився на дно колодязя. Він обережно зафіксував чотирилапого та безпечно підняв його нагору.
Завдяки вчасним та професійним діям особового складу, тварина внаслідок падіння не постраждала. Представники Служби порятунку висловили подяку небайдужим місцевим мешканцям, які не пройшли повз чужу біду, оперативно зорієнтувалися та викликали допомогу за номером «101», зазначивши, що для відомства кожне збережене життя є однаково важливим.
Джерело: lypa.com.ua
Новини рубріки
Випускний бал у Чорткові: дивіться фоторепортаж
26 червня 2026 р. 22:21
На війні загинув 25-річний воїн з Тернопільщини
26 червня 2026 р. 21:54
Легендарний український музикант поділився спогадами про дитинство на Тернопільщині
26 червня 2026 р. 21:46