200 балів на НМТ: тернопільські учні показали максимальні результати

27 червня 2026 р. 10:21

27 червня 2026 р. 10:21


Учні тернопільських шкіл продемонстрували високі результати на Національному мультипредметному тесті — низка випускників отримали максимальні 200 балів з окремих предметів.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді.

«Випускники тернопільських закладів освіти вкотре продемонстрували високий рівень знань на Національному мультипредметному тесті. Учні різних шкіл міста здобули максимальні 200 балів із окремих предметів», зазначили у Тернопільській міській раді.

Серед найкращих результатів — досягнення випускників різних навчальних закладів міста.

200 балів з англійської мови отримала учениця школи-ліцею №6 Олександра Бельмега. Ще один максимальний результат з цього предмета здобули учениці школи №7 Поліна Оліярчук та Валерія Магдич.

Високий результат показав і учень тієї ж школи №7 Ігор Загородний, який отримав 200 балів з фізики.

Не залишилися осторонь і точні науки: випускник школи №16 Назар Кравчук отримав 200 балів з математики, а учениця цієї ж школи Ольга Ткачук не лише набрала 200 балів з математики, а й показала 195 балів з української мови.

У міській раді зазначають, що такі результати свідчать про наполегливу працю учнів, професіоналізм педагогів та якісну підготовку в тернопільських школах.

«Найвищі результати тернопільських школярів є яскравим свідченням їхньої наполегливої праці, відповідальності та високого рівня знань», — йдеться у повідомленні.

Випускникам бажають успішного вступу до омріяних закладів вищої освіти та нових досягнень у майбутньому.

200 балів на НМТ: тернопільські учні показали максимальні результати

Джерело: ternopoliany.te.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua