вологість:
тиск:
вітер:
200 балів на НМТ: тернопільські учні показали максимальні результати
Про це повідомили у Тернопільській міській раді.
«Випускники тернопільських закладів освіти вкотре продемонстрували високий рівень знань на Національному мультипредметному тесті. Учні різних шкіл міста здобули максимальні 200 балів із окремих предметів», — зазначили у Тернопільській міській раді.
Серед найкращих результатів — досягнення випускників різних навчальних закладів міста.
200 балів з англійської мови отримала учениця школи-ліцею №6 Олександра Бельмега. Ще один максимальний результат з цього предмета здобули учениці школи №7 Поліна Оліярчук та Валерія Магдич.
Високий результат показав і учень тієї ж школи №7 Ігор Загородний, який отримав 200 балів з фізики.
Не залишилися осторонь і точні науки: випускник школи №16 Назар Кравчук отримав 200 балів з математики, а учениця цієї ж школи Ольга Ткачук не лише набрала 200 балів з математики, а й показала 195 балів з української мови.
У міській раді зазначають, що такі результати свідчать про наполегливу працю учнів, професіоналізм педагогів та якісну підготовку в тернопільських школах.
«Найвищі результати тернопільських школярів є яскравим свідченням їхньої наполегливої праці, відповідальності та високого рівня знань», — йдеться у повідомленні.
Випускникам бажають успішного вступу до омріяних закладів вищої освіти та нових досягнень у майбутньому.
Джерело: ternopoliany.te.ua
Новини рубріки
«Лікар із Сирії» виманив у пенсіонерки з Тернополя близько 10 тисяч євро
27 червня 2026 р. 11:47
Дякуємо українським військовим медикам за всі врятовані життя!
27 червня 2026 р. 11:42
У Тернополі презентували понад 70 унікальних робіт українських пастелістів
27 червня 2026 р. 11:38